KONST / Litografier / Färglitografi 15464252
nr 1546 4252
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 81/90, daterad 90. Färglitografi, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:54:18
100 kr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg